Промисловий альпінізм чому саме Ми?

Компанія СпецМонтажБуд поставляє від вітчизняних і зарубіжних виробників необхідні для промислового альпінізму матеріали, включаючи професійне спорядження. Поставки здійснюються за оптимальними цінами з наданням усіляких сертифікатів якості та пакету необхідних документів. Промисловий альпінізм – технологічний процес виконання висотних робіт на будівлях і інших об’єктах із застосуванням альпіністських методів переміщення і страховки.

Промислові альпіністи виконують різні види зовнішніх робіт: будівництво висотних будівель, обробку, ремонт, підтримання чистоти фасадів. Висотні ремонтно-будівельні, демонтажні та монтажні роботи проводяться цілий рік, тому промислові альпіністи затребувані в будь-який сезон. Весна – час для миття вікон, літо – пора ремонту фасадів будівель, взимку потрібно очищати покрівлі від обледеніння і снігу. Ряд робіт, таких як підйом і установка на дахах обладнання, монтаж покрівлі, виконується цілий рік.

Послуги промислових альпіністів

Компанія надає якісні і недорогі послуги «під ключ» по виконанню висотних робіт різного рівня складності із застосуванням власного професійного спорядження. Штат компанії укомплектований професіоналами високого рівня, які пройшли ліцензування. Висока кваліфікація співробітників компанії підтверджується документами про проходження спеціального навчання, дозволами до проведення висотних робіт.

Фахівці знають особливості висотних робіт у складних умовах сучасного міста, володіють технологіями промислового альпінізму, виконують роботи з використанням спеціальної техніки та пристроїв – спецпод’емніков, автовишок, будівництва лісів, інших професійних пристосувань.

Будь-які види робіт – включаючи видалення бурульок з карнизів і оновлення хитромудрого архітектурного декору будівель – виконуються в найкоротші терміни. Роботи на висоті ведуться комплексно, містять різні етапи: обстеження технічного стану об’єкта, відновлення цегляної кладки (в разі необхідності), видалення зносився покриття, гідрофобізацію фасаду для підвищення вологостійкості нового шару, проведення штукатурних робіт. Співробітники компанії виконують клінінг-послуги, розміщення рекламних матеріалів на фасадах, демонтаж застарілих рекламних конструкцій і установку нових.

Роботи виконуються без обмежень по висоті, у важкодоступних ділянках фасадів і покрівель, зі збереженням знаходяться елементів будови, що особливо значимо для клієнтів. Комплексні послуги з промислового альпінізму значно дешевше за ціною і коротше за термінами, ніж залучення працюючих на лісах і в колисках будівельників, оренда спецтехніки. Звертаючись із замовленням в компанію,

Ви можете гарантовано розраховувати на економію коштів. Якщо Вам потрібні якісні роботи по монтажу або демонтажу відсотків, фасадних панелей, покрівель, металоконструкцій, труб, антен, снегоудержателей, скло пакетів, кондиціонерів та інших елементів і систем – якісне і оперативне виконання робіт різної складності гарантовано компанією. Затребуваність комплексних послуг промислових альпіністів – свідоцтво якості їх робіт, дбайливого ставлення до власності клієнтів.

Залишити відповідь