Почему полы из мраморной крошки должна делать именно наша компания?

Наша компанія готова здійснити роботи з укладання і монтажу музичних промислових підлог для всіх типів приміщень будь-якої галузі. Підлоги з мармурової крихти наші фахівці при необхідності виконають і індивідуальні замовлення, заливаючи підлогу з декоративними елементами. Співробітники нашої компанії мають високу кваліфікацію. Вони нададуть допомогу кожному клієнту в підборі відповідних матеріалів, що відповідає всім нормам і стандартам ДСТУ. При цьому замовнику нададуть повний комплект документів та сертифікатів, які підтверджують екологічну чистоту і відмінну якість пропонованих нами матеріалів.

Наші співробітники за роки своєї роботи накопичили багатий практичний досвід. У поєднанні з цим високу якість виконуваних робіт дозволяє нашій компанії пропонувати нашим клієнтам промислове покриття з крихти мармуру, що володіє відмінними характеристиками. На всі послуги, що надаються нами, ми надаємо довгострокові гарантії і готові виконувати обслуговування підлог як вчасно гарантійного терміну, так і після його закінчення. Наша компанія надає послуги як невеликим організаціям, так і організаціям, які добре відомі в країні. Ми маємо багатий досвід роботи і все необхідне обладнання.

Серед будівельних організацій України, які займаються влаштуванням декоративних і промислових підлог з мармурової крихти наша компанія по праву займає одне з провідних місць. Співробітники нашої фірми за час її існування зуміли накопичити чималий досвід роботи в будівельній індустрії. Це дозволяє нам швидко та якісно виконувати роботи по заливці підлог. Ми маємо можливість здійснювати поставки мармурової крихти і головних компонентів мозаїчної полови. Завдяки цьому ми готові до виконання всього комплексу робіт з високою якістю в найкоротші терміни. Заливку підлог із застосуванням мармурової крихти роблять в ході будівництва або ремонту різних об’єктів цивільного та промислового призначення. Подібні покриття мають привабливий вигляд, вони зносостійкі, водонепроникні, відрізняються зручністю в експлуатації. Підлоги з мармурової крихти роблять з бетону, пофарбованого пігментами різних відтінків. До складу входить заповнювач з крихти мармуру. Цей компонент може мати різні відтінки, і, завдяки цьому, надавати полам різний декоративний вигляд. Мармурова крихта являє собою фракції розміром до 15 мм. Її виготовляють з кам’яних порід середньої твердості. В основному для цього використовують мармур.

Підлогу укладають зазвичай невеликими ділянками на тверду основу шаром в 20 – 25 мм завтовшки. Поверхня нової підлоги на 70 – 80% складається з мармурової крихти. Іншу частину складає цемент з мінеральним пігментом і пластифікатор. Пігментні добавки створюють загальний колірний фон статі, а пластифікатори полегшують його заливку. Підлоги з мармурової крихти у яких кольори фону покриття і наповнювача однакові, називають одноколірними. Така підлога може бути суцільним або його поділяють за допомогою смужок латуні або скла на невеликі геометричні фігури.

Дивитись прайс-лист на роботи…

 У яких галузях застосовуються підлоги з мармурової крихти?

  • У друкарнях;
  • На машинобудівництві;
  • На енергетичних підприємствах;
  • На металообробних підприємствах;
  • На підприємствах харчової і легкої промисловості;
  • На підприємствах целюлознопаперової промисловості;
  • У складах і торгових приміщеннях;
  • На підприємствах громадського харчування;
  • У культурнорозважальних центрах.

Залишити відповідь