Мембранна покрівля особливості монтажу!

Мембранна покрівля будь-якої складності під ключ!

Наша компанія пропонує вам покрівельні матеріали нового покоління (ПВХмембрани) і всі комплектуючі, необхідні для монтажу мембранної покрівлі. Ми маємо повний комплект документів та сертифікатів якості на цей матеріал. До того ж у нас найвигідніші умови і найнижча вартість матеріалів цього виду у всіх регіонах України. Оскільки наша компанія є офіційними дилером заводіввиготовлювачів всесвітньо відомих торгових марок:

              Protan    Logicroof    Firestone   Bauder

Компанія має досить великий досвід в монтуванні такого роду конструкцій, то займається так само монтажем покрівлі з мембран – ПВХ. Бригади професійних монтажників виконують його в мінімальні терміни і за прийнятною ціною. Причому, на всі види виконаних робіт встановлюється гарантійний термін до 12 років і передбачається кваліфіковане обслуговування протягом усього гарантійного і післягарантійного періодів.

Сьогодні в процесі ремонту та монтажу покрівель часто застосовуються різних видів сучасні високотехнологічні матеріали. Але найоптимальнішим варіантом вибору в плані ефективності, міцності і практичності матеріалу для покрівлі на сучасному ринку вважається ПВХ-мембрана. Вона являє собою рулонний матеріал, який кріпиться до несучої основи покрівлі механічним способом. А після зварювання мембранних полотнищ між собою, виходить абсолютно герметична поверхню. Такі ПВХ-мембрани вже не зажадають ніяких додаткових покриттів, оскільки самі є остаточними елементами покрівлі. А покриття з такого виду матеріалу зможе безвідмовно служити досить тривалий період, оберігаючи будинок від негативних впливів погодних умов.

Дивитись  прайс – лист на работи в разділі покрівля …

Мембранна покрівля

Мембранна покрівля з використанням полімерних ПВХ – мембран є одним з ідеальних варіантів архітекторських рішень, якщо ви надалі плануєте експлуатувати цю покрівлю. Чому ж раніше такого типу покрівля не знаходила настільки активного застосування? Так, перш за все через відсутність відповідного типу матеріалів. Не було раніше і технологій, що забезпечують довгостроковий безремонтний експлуатаційний період.

За раніше застосовуваної технології поверх гідроізоляційного шару укладали асфальт або ж робили цементну стяжку. Отже, і навантаження на ці покрівлі були досить великими, часто деякі з елементів покрівельного шару потребували часткове відновлення, а добиратися до потрібного місця було досить проблематично.

Сьогодні ж наявність нових сучасних технологій і матеріалів сприяє застосуванню найякісніших гідро і термоізоляційних покриттів і грамотному монтування наступних шарів покрівельного покриття монтажними організаціями. А в цілому вони так само підвищують експлуатаційні характеристики покрівлі, термін її експлуатації і страхують від різного роду непередбачених пошкоджень. До речі, при аналогічних умовах монтування або ремонту мембранне покриття займає в півтора рази менше часу, від монтажу інших типів покрівель. За одну зміну бригадою кваліфікованих монтажників, як правило, виконується мембранне покриття покрівлі більше 500 – 600 м2.

Важливою перевагою виконання робіт із застосуванням такого покриття вважається відсутність відкритого вогню. Тому мембранну покрівлю можна використовувати для більшості типів покрівельних конструкцій (плоских, суміщених, горищних і склепінних).

Переваги мембранної покрівлі

 • Економія за рахунок підготовчих робіт. У разі реконструкції старого підстави покрівлі виключається етап попередньої підготовки старого підстави.
 • Широкий спектр застосування ПВХ-мембран. Можна використовувати матеріал для будь-якого типу підстав, навіть при незначному ухилі і нульовому рівні ухилу. Гідроізоляційний захист виконаних покрівель. ПВХ-мембрани можна використовувати і при облаштуванні експлуатованої покрівлі (для облаштування терас і «зеленого даху»).
 • Незалежність від кліматичних умов проведення монтажних робіт. ПВХ-мембрани можуть укладатися і пізньої осені, і в зимовий час, навіть при температурі повітря до -20 ° С. при цьому можна монтувати мембрани на вологу основу.
 • Висока екологічність. Кріпляться такі мембрани до каркасу покрівлі виключно механічним способом, що сприяє створенню ефекту «дихаючої покрівлі». Такого роду підстави не передбачають адгезії, що дозволяє уникнути багатьох проблем, часто виникають у випадках застосування для монтажу традиційних матеріалів.
 • Економічність. Завдяки великій площі самого рулону і незначного відсотку нахлеста, вартість такої покрівлі може вийти навіть трохи дешевше направляються двошарових покриттів бітумних, хоча вони відрізняються меншим терміном експлуатації в порівнянні з мембранами ПВХ.
 • Стійкість до впливу хімічних засобів. Мембранами витримуються різного роду хімічні впливи, включаючи агресивно атмосферні.
 • Несприйнятливість до впливу ультрафіолетового випромінювання. ПВХ-мембрани мають в складі спеціальні добавки, що роблять їх абсолютно нейтральними, на відміну від бітумсодержащіх покриттів, до ультрафіолету.
 • Термо-стійкість. Температурний діапазон експлуатації мембран в рамках -40 С – +80 о С.
 • Надійність і міцність. Шовні з’єднання є виключно міцними і водонепроникними. Високий рівень гарантія і якості. Гарантований термін експлуатації матеріалу – до 25 років.
 • Безпека монтажу. При укладанні ПВХ-мембран не буде потрібно використання відкритого вогню. Істотне зниження навантаження на основні конструкції покрівлі, отже, і зменшення вартості витрат. (Оскільки ПВХ-мембрани укладаються в 1 шар, без спеціальної підготовки підстав, навантаження на перекриття знижується, як правило, в 5 – 20 разів). Високі протипожежні характеристики (ПВХ-мембрана має більш високу пожежо-стійкість в порівнянні з бітумом-містять покриттями навіть по класу горючості Г1 і Г2, а бітумні – Г4).
 • Високий рівень ремонтної здатності. У разі виникнення в період експлуатації покрівлі різного роду механічних пошкоджень можна виконати «фрагментарний» ремонт при мінімальних матеріальних і трудових витратах без втрати якості покриття. Мінімальні строки твори монтажних робіт. Завдяки технології, що сприяє укладанню матеріалу одним шаром і механічною “зварюванні швів”, монтажні бригади можуть гарантувати високий темп виконання укладання мембран і монтажу покрівлі.

 Монтаж мембранної покрівлі >> в нашому виконанні це: якість, надійність, гарантія, краща ціна!

Залишити відповідь