Монтаж систем пожежогасіння чому повинні робити саме Ми?

СпецМонтажБуд сучасна компанія, яка цінує час і кошти своїх клієнтів. Ми швидко доставимо на об’єкти будь-якої віддаленості всі необхідні для роботи екологічно чисті матеріали вітчизняних і зарубіжних виробників за привабливою вартістю. Якість пропонованих матеріалів підтверджується сертифікатами і пакетом документів. Організація займається проектуванням і здійснює монтаж стаціонарних автоматичних систем і установок пожежогасіння у всіх регіонах України, включаючи Харків. Ці системи підходять для експлуатації в житлових, а також і нежитлових приміщеннях, збудованих професіоналами “СПЕЦМОНТАЖБУД” під ключ. Обов’язкова умова роботи нашої компанії – гарантійне і післягарантійне обслуговування своїх об’єктів.

Автоматичне пожежогасіння

При проведенні монтажних робіт ми приділяємо особливу увагу установці спеціальних датчиків, які контролюють обстановку і своєчасно реагують на зміни, що відбуваються при пожежонебезпечної ситуації. Розпилювачі охоронних протипожежних систем підключаються до резервуарів із спеціальним розчином, склад якого відповідає технічним особливостям об’єкта. Майстри, які виконують цю роботу, мають у своєму розпорядженні датчики на стелі приміщень так, щоб в разі загоряння вони контролювали велику площу приміщення. За індивідуальним замовленням наші фахівці встановлюють і звукові датчики, що попереджають людей про пожежу, що прискорює і впорядковує процес евакуації.

 Проект пожежогасіння

Проектування і установку стаціонарних автоматичних систем пожежогасіння потрібно довіряти тільки професіоналам, тому що це дуже складна і відповідальна робота. Ми саме така компанія, де за кожну ділянку робіт відповідають фахівці високого класу. Вони завжди якісно, ​​акуратно і точно в строк виконують доручення наших замовників. Більше десяти років ми також проектуємо і встановлюємо охоронні протипожежні системи. Маючи солідний досвід в цій справі, наша компанія гарантує правильність установки і відмінну роботу даних систем. Тільки “СПЕЦМОНТАЖБУД” виконує роботи з проектування та монтажу стаціонарних автоматичних систем і установок пожежогасіння професійно і в установлений строк.

Проектування пожежогасіння повинно відповідати безлічі вимог:

  • Відповідність вимогам законодавства України,
  • Розробка строго з технічними умовами об’єкта,
  • Наявність ліцензії МНС, на проектування та монтаж,
  • Проведені роботи, повністю відповідають усім вимогам.

Для ефективного проектування і якісного монтажу стаціонарних систем пожежогасіння необхідно знати:

  1. Рівень заповнення приміщень спеціальним розчином для пожежогасіння,
  2. Продуктивність кожної конкретної установки,
  3. Кількість розчину, який повинен знаходитися в установках, Розташування трубопроводів,
  4. Необхідна кількість точок пожежогасіння при перевищенні параметрів площі даного приміщення.
  5. Також потрібно пам’ятати про наявність / відсутність фільтруючих елементів, про каналах подачі розчину і насосних станціях.

Залишити відповідь