Монтаж пожежної сигналізації під ключ!

Компанія “СпецМонтажБуд” крім виконання будівельних і ремонтних робіт спеціалізується на проектуванні, монтажі та технічному обслуговуванні автоматичних систем пожежної сигналізації. Ви будете в безпеці, підключивши пожежну та охоронну сигналізації. Пожежна сигналізація вчасно попередить про виникає спалах, а охоронна про вторгнення на об’єкт третіх осіб без спеціального дозволу. Наша компанія здійснює всі види робіт по протипожежному захисту будь-яких об’єктів: проектування, монтаж, погодження в УГПС. Для раннього виявлення вогнища загоряння застосовується сучасне обладнання, включаючи адресно-аналогові системи. “СПЕЦМОНТАЖБУД” – одна з небагатьох компаній, яка в стислі терміни і без зволікань доставить на будь-який об’єкт замовника необхідні для роботи екологічно чисті матеріали вітчизняного і зарубіжного виробництва за привабливими цінами. Якість матеріалів підтверджується сертифікатами і пакетами супровідних документів.

Установка пожежної сигналізації проводиться в кілька етапів:

  1. Проектування системи. Фахівці нашої компанії безпосередньо на об’єктах виробляють необхідні виміри, оцінку площі приміщень, з огляду на їх особливості. Потім з високою точністю викреслюють схеми і креслення майбутньої системи пожежної сигналізації.
  2. Монтаж пожежної сигналізації. Як правило, установка таких систем проводиться в стислі терміни і не залежить від обсягу виконуваних робіт і площі конкретного об’єкта без шкоди якості, яке завжди залишається на високому рівні.
  3. Пуско-налодочние роботи. Цей етап також не заподіє замовнику ніяких незручностей. Ми запустимо в дію і перевіримо автоматичну систему пожежної сигналізації послідовно, чітко, відповідно до вимог до даного виду робіт.

Чому саме ми повинні встановити пожежну сигналізацію

Більшість організацій, що надають послуги з установки систем безпеки, обмежуються безпосередньо їх монтажем, виписуючи стандартний гарантійний лист. “СпецМонтажБуд” не тільки швидко і якісно встановить автоматичну пожежну або охоронну системи безпеки і підтвердить їх гарантійне обслуговування, але і буде надалі відстежувати стан системи, проводячи технічне обслуговування, і при необхідності надасть можливість післягарантійних робіт. Наші фахівці пам’ятають кожен об’єкт, на якому працювали, тому їм потрібно зовсім не багато часу, щоб вчасно допомогти своєму клієнтові, якщо раптом виникають проблеми в роботі системи. За бажанням замовника можливе укласти довгостроковий договір про співпрацю. В цьому випадку працівники нашої організації будуть регулярно відслідковувати функціонування змонтованої ними системи без нагадувань з будь-якої сторони.

Проектуємо, монтуємо, запускаємо

Фахівці компанії якісно монтують і прокладають слабкострумові мережі і системи на об’єктах будь-якої площі у всіх регіонах України, включаючи Харків. Також ми будуємо під ключ як житлові приміщення, так і нежитлові, надаючи замовникам не тільки гарантійне, але і післягарантійне обслуговування об’єктів.

Залишити відповідь