Ремонт будинку чому саме наша компанія?

Компанія СпецМонтажБуд виконує недорого під ключ капітальний ремонт приватного будинку, а також і багатоквартирних будинків, при цьому здійснюючи поставки на об’єкти всіх необхідних для ремонту та оздоблювальних робіт будівельні матеріали. Ми поставляємо тільки екологічно чисту продукцію вітчизняних і зарубіжних виробників, за прийнятними цінами, надаючи клієнтові всю необхідну документацію, яка підтверджує високу якість наданої нами продукції. Ми працюємо на об’єктах з різним ступенем складності надаючи повний спектр послуг виконуючи оздоблювальні роботи будь-якої складності, нами виконуються, як зовнішня, так і внутрішня обробка в заміських будинках по всій Україні, при цьому наша компанія бере на себе гарантійні зобов’язання на обслуговування цих споруд. Роботи по ремонту та внутрішнього оздоблення заміських будинків, а також з обробки фасаду будівлі – досить складні, чимало важливо, щоб ці завдання вирішувалися справжніми професіоналами. Виконання ремонтних і оздоблювальних робіт потребує достатньо кваліфікованих фахівцях. Таких професіоналів ви зможете знайти у нас в компанії, або у наших партнерів. Замовити якісний ремонт приватного або багато поверхового будинку в новобудові в Харкові, а також отримати всю необхідну інформацію про ціни, акції та застосовуваних матеріалах Ви зможете зателефонувавши за тел: +38 (066) 00 — 97 — 222

Внутрішнє оздоблення повний комплекс робіт 

Наші фахівці виконають малярні, штукатурні роботи, які здатні змінити вигляд будинку, надаючи приміщенням і фасаду привабливість і оригінальність. У той же час нова обробка посилить шумоізоляційні і теплоізоляційні характеристики елементів конструкції будівлі. Така технологія виявиться незамінною, якщо ваш будинок побудований з пінобетону. Ми в будь-який момент готові приступити до робіт по обробці заміських будинків, виконання євроремонту і внутрішнього оздоблення будинку будь-якого обсягу та складності. Ми зробимо внутрішню обробку будинку якісно, ​​в короткі терміни і з гарантіями на виконану роботу. Всі приміщення вашого будинку – кухня, спальні, вітальня, дитяча, ванна кімната та санвузли – набудуть нового, унікальний вид. При цьому ми не залишимо осторонь зовнішній вигляд будинку, зробивши оздоблювальні роботи і зовні. Неможливо сьогодні уявити ремонт в заміському будинку без декоративного оформлення.

Великий спектр послуг:

 • Облицювання стін і фундаменту;
 • Підсилення фундаментів;
 • Капітальний ремонт і обробка приватних будинків;
 • Виробництво покрівельних робіт;
 • Оздоблювальні фасадні роботи;
 • Обшивка вагонкою та сайдингом;
 • Оздоблювальні роботи всередині будинку;
 • Ремонт і прокладання нових інженерних комунікацій;
 • Роботи зі скління веранд;
 • Перепланування приміщень;
 • Зведення огорож, малих архітектурних форм.

Зовнішній вигляд будинку і території

Наші співробітники підготують проект, на підставі якого будуть проводитися всі роботи по ремонту і обробці будинку. Ми можемо допомогти, якщо виникла потреба в оформленні прилеглої території. Наші дизайнери зможуть створити неповторний вигляд простору навколо будинку. Потреба в ремонтних роботах виникає з часом в кожному будинку. Це відповідальна справа можна довірити лише командам професіоналів, таким, як наша. Всі роботи подібного характеру необхідно виконувати з використанням матеріалів кращої якості. Це дає можливість протягом тривалого періоду зберігати привабливість зовнішнього вигляду будівлі, не завдаючи шкоди здоров’ю живуть в ньому людей. Наші фахівці зможуть не просто вибрати відповідні для обробки матеріали і забарвлення, вони перетворять звичайну будівлю в справжній палац.

Залишити відповідь