Оздоблювальні роботи наші можливості!

У компанії СпецМонтажБуд накопичений великий досвід проведення різноманітних оздоблювальних і будівельних робіт в самих різних містах України. Ми робимо це якісно і в найкоротші терміни. Нам добре відомі всі особливості будівельних і оздоблювальних матеріалів. Ми швидко освоюємо новинки будівельного ринку. Наші співробітники завжди готові надати допомогу у виборі будматеріалів з найкращим співвідношенням ціни і якості. Наша компанія має величезний досвід в будівництві, ремонті і обробці приміщень різного призначення. У нашій компанії працюють висококласні фахівці всіх будівельних спеціальностей. Замовити недорого якісний ремонт або внутрішні оздоблювальні роботи під ключ в Харкові, а також отримати всю необхідну інформацію про ціни, акції та матеріалах, Ви зможете зателефонувавши за номером:  +38(066) 00 – 97 – 222

Чому оздоблювальні роботи повинні виконувати саме МИ?

Всі будівельні зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи ми виконуємо своїми силами. Тому ми готові відповідати за терміни і якість виконаних робіт. Якщо виникає необхідність, нашими архітекторами буде розроблений проект, який відповідає всім побажанням замовника, або адаптується наявний проект до умов будь-якої ділянки. Ми виконуємо всі роботи в короткі терміни без перерв. Таким чином, наш клієнт отримає готовий будинок в найкоротші терміни. Після того, як роботи будуть завершені, замовник отримає паспорти, сертифікати на матеріали і обладнання. Буде оформлений акт здачі – приймання виконаних робіт та інші не обхідні документи.

 Внутрішнє оздоблення повний комплекс робіт

Наші фахівці виконують різні види оздоблювальних робіт. Вони включають: столярні, малярні, гіпсокартонні, плиточні, установчі роботи. Ми виконуємо прокладку електричної проводки, укладання лінолеуму, ламінату, ковроліну і інші різновиди ремонтних та оздоблювальних робіт. Нашими партнерами є тільки перевірені фірми. Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками будівельного обладнання та матеріалів. Це виключає різні затримки і інші несподівані ситуації. Звернувшись до нас, можна бути спокійним, що виконання ремонтних робіт фахівцями нашої будівельною компанією буде зроблено в найкоротші терміни і в повному обсязі. Ми піклуємося про свою репутацію. Значна кількість клієнтів, які звертаються в нашу компанію, приходить за рекомендаціями друзів і знайомих.

Залишити відповідь