Будівництво чистих приміщень переваги облаштування

Відомою на будівельному ринку компанією СпецМонтажБуд здійснюється комплексне будівництво чистих приміщень в Україні під ключ, а також проводиться поставка на будівельні об’єкти необхідних екологічно безпечних матеріалів. При чому як вітчизняних, так і зарубіжних виробників і по самій вигідною вартості. Компанія також надає всю документацію, включаючи відповідні сертифікати якості. У нас є можливість швидко, недорого і якісно розробити всю проектну та робочу документацію для зведення «чистих приміщень», за якими в подальшому ми готові виконати будь-які види будівельно-оздоблювальних робіт, що передбачаються згідно з проектом. Вона розробляється з урахуванням індивідуальної технології виробничого процесу клієнта, конфігурації основної будівлі, безпосередніх вимог до конструктивних рішень, завчасно сформульованих замовником. “СПЕЦМОНТАЖБУД” бере на себе всі види гарантійного і пост-гарантійного обслуговування зданого об’єкту.

Що прийнято вважати чистими приміщеннями?

Чистим приміщенням прийнято вважати приміщення, в повітрі якого підтримується в заданих діапазонах кількість на 1 м3 певного типу частинок (мікроорганізмів, пилу, аерозольних частинок і хімічного походження парів). У разі необхідності можуть піддаватися контролю так само і інші параметри (наприклад, тиск, рівень вологості, і температура). Ці приміщення, в більшості випадків, зводяться і використовуються таким чином, щоб мінімізувати надходження, виробництво і накопичення такого роду частинок усередині самого приміщення. Чисте приміщення (кімната) -це приміщення, де кількісна концентрація аерозольних часток і, по потребі, чисельність в повітрі мікроорганізмів допускаються в встановлених межах. Часткою прийнято називати рідкий, твердий або ж багатофазних об’єкт (мікроорганізм) розмірами від 0,005 до 100 мкм. Саме це і відрізняє їх від приміщень звичайних, де чистоту повітря визначають по масовій концентрації в повітрі забруднень. Для приміщень фармацевтичної промисловості відповідно ступінь чистоти повітря визначається класністю A, B, C, D. (відповідно ГОСТ Р 52249-2004 Додаток 1.

Класи чистих приміщень

 1. А – спеціальна зона, призначена для проведення операцій з високим рівнем ризику для якості продукції, що випускається (місця закупорювання, наповнення та розкриття ампул або флаконів, з’єднання в асептичних умовах частин обладнання). У таких зонах, в основному, витримується односпрямований потік повітря, що гарантує зоні незамкненою однорідну швидкість 0,36 – 0,54 м / с. Цей норматив обов’язково повинен підтверджуватися при атестації. Відповідно в закритого типу ізольованих пристроях і боксах для рукавичок використовується такий же потік повітря, але з меншою швидкістю;
 2. В – зона, що оточує безпосередньо зону А, призначається для асептичного виду приготувань і наповнень;
 3. С, D – теж чисті зони, але для здійснення менш відповідальних етапів випуску стерильних препаратів. Отже, відповідно до розробленого проекту, наша компанія здійснює комплектацію, доставку і монтування чистих приміщень будь-якої класності.

У комплекти чистих приміщень входять:

 • Перегородки з стінових панелей;
 • Дверні блоки;
 • Шлюзи для переходів;
 • Покриття для підлоги; стелі;
 • Освітлювальні прилади;
 • Насадки для фільтрації;
 • Ґрати вентиляційні;
 • Спецприладдя.

Види обладнання і систем для чистих приміщень:

 1. Вентиляція і кондиціонування;
 2. Холодо і теплопостачання;
 3. Прилади електропостачання і автоматики, Системи CIP (санітарна очистка) і SIP (стерилізація на місці)

Різновиди інженерних систем:

 • Водопостачання і каналізація;
 • Очищення і водопідготовка;
 • Газопостачання;
 • Слабкі струми.

Спеціальне оснащення:

 1. Холодильні агрегати для технологічних установок;
 2. Устаткування для приготування води очищеної;
 3. Устаткування для ін’єкцій, пара надчистого;
 4. Спеціалізовані меблі (виготовляється з нержавіючої сталі)

Залишити відповідь