Будівництво будинку з СИП панелей під ключ

Компанія пропонує здійснити в Харкові, в Києві, в Україні – будівництво СІП будинку, котеджу або дачі, надавши повний комплекс послуг по зведенню житла каркасного типу із застосуванням канадської технології: розробку проекту, підготовку модулів каркасного будови, перевезення блоків на будівельний майданчик, якісний монтаж .

Всі етапи виконуються в мінімальні терміни. Компанія виконує такі послуги, як будівництво будинків з СИП панелей: закладку фундаменту, встановлення енергозберігаючих коробок будівель, шеф-монтаж (контроль постачання обладнання та виконання монтажних робіт), будівництво «під ключ». Пропонуються і послуги з реконструкції будівель та дахів, надбудові мансард по SIP-технології.

Компанія виготовить різні варіанти будинку з СИП панелей, виходячи з побажань замовника – від екологічно чистого, волого-стійкого і вогнетривкого матеріалу за високою ціною до матеріалів економ-класу за прийнятними цінами. Високопрофесійні фахівці проводять різні роботи по проектуванню: дають консультацію при виборі стандартних проектів, розробляють оригінальні плани будівель на основі індивідуальних замовлень, адаптують проекти під SIP-технологію.

Будівництво будинків по SIP технології 

Компанія здійснює будівництво каркасних будинків з виконанням всіх етапів – від виробництва панелей до монтажу будівлі – на основі SIP-технології, що відрізняється високою технологічністю робіт в сукупності з короткими термінами зведення будинків. SIP-технологія-це збірне будівництво малоповерхових будівель із застосуванням SIP-панелей, коли панелі виготовляються в виробничому цеху, а потім з них виконується монтаж будівлі. Перші каркасні панельні будинки були зібрані в Північній Америці в 30-ті роки минулого століття, тому SIP-технологія має другу назву – канадська. Технологія модульного будівництва затребувана в європейських країнах. В наші дні SIP-будинку, створені з сучасних матеріалів із застосуванням нових технологій збирання, відрізняються від жител з інших матеріалів великим енергозбереженням, економічністю, високою якістю.

Характеристики SIP панелей

Основний матеріал каркасною технологією SIPпанелі. Англійському висловом «structural insulated panel» (SIP) відповідає російський еквівалент «конструкційна теплоізоляційна панель», звідси друга назва КТПпанель. Панель являє собою готовий елемент у формі тришарової плити, в якій між шарами обшивки під високим тиском кріпиться уретановим клеєм конструкційний теплоізоляційний матеріал пінополістирол.

SIP панелы – типи панелей

SIP панелі бувають двох видів через застосовуваних для плит матеріалів:

Перший тип – це мінерально-цементна панель виготовляється з композитних плит на основі гідравлічного в’яжучого речовини портланд-цементу з додаванням мінеральних наповнювачів. Речовини, що входять до складу плити, мають теплоізоляційними, негорючими, вологостійкими властивостями, які забезпечують панелям високу якість. Панель «Knauf Aquapanel» відповідає європейським стандартам якості і функціональними характеристиками, і відсутністю екологічно шкідливих домішок. Плити разом із заставним каркасом гарантують міцність SIP-панелі, разом з пінополістиролом – її теплозберігаючі та звукоізоляційні властивості. Панелі забезпечують підвищену вогнестійкість будинків – матеріал плит складається з негорючих речовин: цементу, щелоче-стійкою сітки і мінеральних наповнювачів.

Другий тип SIP панелей – проводиться відповідно до європейського стандарту EN-300-OSB на основі багатошарової спресованої деревно-стружкової плити з орієнтовано-стружкової тріскою (ОСП), або oriented strand board (OSB-плити). При безсумнівних якостях OSB-плит (високої міцності, вологостійкості, легкості обробки, низький рівень дефектів) істотним недоліком є ​​низька пожежо-стійкість – матеріал до 95% складається з деревини.

Переваги SIP технології

  • Будівництво СІП будинків під ключ зводяться при відносно низьких цінах;
  • Легкість конструкції не вимагає для будівлі масивного фундаменту, що значно знижує його ціну;
  • Високотехнологічне виконання SIP-панелей практично виключає наявність дефектів;
  • Низький вага каркасного будинку в співвіднесенні з міцними матеріалами – запорука меншою деформації будівлі при складному грунті;
  • Абсолютно рівні стіни і прямі кути сприяють швидкій, якісної і відносно легкої внутрішній обробці;
  • Енерго-ефективність SIP-технології відповідає вищому класу за шкалою міжнародних норм: енергозбереження SIP-стіни товщиною 150 мм еквівалентно цегляній кладці товщиною 1500 мм.

SIP будинки  Переваги будівництва будинків за канадською технологією

Основні переваги SIP панелей: висока несуча здатність (витримують горизонтальні навантаження до 2х тонн на м2, вертикальні до 10-ї тонн), невелика вага (до 20 кг вага панелі площею і товщиною до 220 мм). Свідченням попиту на панельнокаркасні будинки є стабільно зростаюча затребуваність «канадської» технології і при виконанні індивідуальних замовлень, і при реалізації державних програм забудови населених пунктів по SIPтехнології.

Залишити відповідь