Застосування ЛСТК для різного роду будівель

Компанія пропонує послуги з виробництва, постачання і монтування ЛСТК будинку, котеджу або дачі, а також багатьох інших типів будівель з легких конструкцій (ЛСТК), виготовлених з екологічно безпечних матеріалів європейських виробників. Матеріали відповідають всім нормативам євро стандартів (не містять азбесту, формальдегідів і фенолів) і при цьому відрізняються відносно низькою вартістю. У нашій компанії створені мобільні монтажні бригади, оснащені спеціальним обладнанням для виготовлення ЛСТК профілів і сучасною технікою для виконання такого виду робіт. Це гарантує зведення під ключ замовленого об’єкта в чітко встановлені терміни і, до того ж, найвигідніші умови практично по всій території України! Своїм клієнтам ми пропонуємо принципово нові можливості для вирішення житлового питання найоптимальнішим способом. Нашою компанією надаються так само послуги з проектування, зведення котеджів, об’єктів як цивільного, так і промислового призначення за технологією ЛСТК. 

Ми здійснюємо будівництво будинків з ЛСТК в Харкові, в Києві, в Україні -весь комплекс робіт під ключ!

 Особливості зведення будинку за технологією ЛСТК

Застосування ЛСТК – технологи дозволяє будувати і житлові каркасні будинки з ЛСТК (малоповерхові будівлі, котеджі), і нерухомість комерційного призначення (торгові центри, адміністративні корпуси, готелі, виробничі приміщення, автозаправки). Перевагою будівництва все можливих приміщень, а також заміського будинку будинку з ЛСТК ціна, споруда яких складе на 60% дешевше ніж побудує будинок з цегли. Легкі сталеві конструкції до того ж не створюють навантаження на фундамент (можна будувати на «поганих» грунтах). Що є великим плюсом особливо при реконструкціях навіть дуже ослаблених будівель, при будівництві в умовах міської щільності без використання вантажопідйомної техніки, при зведенні будівель в сейсмічно нестійких регіонах. А легкість кожного з елементів в поєднанні з точністю розмірів і маркуванням по продуманим кресленнями перетворює збірку каркаса на будмайданчику в збірку конструктора величезних розмірів. Бригадою монтажників з 3-4 х чоловік каркас будівлі площею 150-200 м2 може бути зібраний всього за 2-3 тижні. І при цьому для складання всієї конструкції знадобиться лише шуруповерт або електродриль (всі фрагменти з’єднуються за допомогою само-саморізів). Перший етап – проект віртуальної моделі будинку, по якій проводиться розрахунок матеріалів і вибирається програма відповідного управління як виробництвом, так і його окремими лініями. А все компоненти (їх може бути понад 5000) після виготовлення пакуються і маркуються відповідно до проектної документації. Разом з матеріалами на будмайданчик надходять і комплекти монтажних карт і складальні креслення. А завдяки наскрізний маркування на будівництві можна швидко відшукати потрібні елементи і провести монтаж безпомилково. Істотного скорочення термінів будівництва, і відповідно, його вартості, сприяє оптимізація процесу зведення будівель. Наприклад, для серійного будівництва котеджного селища з однотипною забудовою можна застосувати «укрупнену збірку» попередньо виконаних в заводських умовах фрагментів будівель.

Надійність і тривалий термін експлуатації

Висока ступінь міцності будівель з ЛСТК гарантують стабільні розміри сталевих профілів. Він не піддається руйнівній впливу природних процесів, як, наприклад, дерево. Експлуатаційний період будівель визначається, як правило, терміном придатності металокаркаса, обшивальних плитних, утеплювача. У будівель з ЛСТК, де профілі виготовлені з оцинкованої сталі (якщо витрата цинку 275 г / м2) відповідно природної емісії цинку, тривалість експлуатації конструкцій близько 100 років.

Будівництво з ЛСТК здатності і можливості

Максимально ефективно використовувати внутрішній простір, створюючи оригінальні пласіровкі, архітекторам дозволяє здатність ЛСТК конструкцій перекривати великі прольоти по покрівлі і можливість приховувати комунікації всередині стін або перекриттів. У будівлях, зведених із застосуванням ЛСТК, можна використовувати будь-який вид обробки фасаду (цегла, профільований лист, вагонка, брус, утеплена штукатурка і багато видів вентильованих фасадів із застосуванням каменю або скла і т. П.)

Ефективність енергозбереження

Використання в каркасах, термопрофілів, ефективних утеплювачів забезпечить збільшення коефіцієнта теплопередачі до 5,6 і без використання варіантів утеплення фасаду. Така властивість сприяє зниженню витрат при експлуатації будівель і зменшення навантажень на міські мережі. А рівень теплозберігаючих показників дозволяє використовувати ЛСТК для будівництва навіть на крайній півночі.

Екологічна безпека

Правильність при проектуванні і зведення з використанням ЛСТК будинку є гарантією відсутності у будівель синдрому «хворої будівлі» (утримання зайвої вологи). І внутрішній простір буде екологічно безпечної і комфортної середовищем, завдяки, відмінною шумоізоляції і вологонепроникності. Але комфорт цього типу будівель багато в чому залежить і від грамотно виконаної вентиляційної системи.

Стійкість до сейсмічних і динамічним навантаженням

Будівлі, зведені із застосуванням несучої ЛСТК системи, можуть витримувати навіть навантаження сейсмічну до 9 балів за шкалою Ріхтера. Це залежить від еластичності сталевого каркаса, в якому застосовуються додаткові зв’язку для міцності.

Пожежна безпека

Пожаростойкость таких конструкцій гарантована зовсім не горючим матеріалом мінеральноцементна плита, яка вважається екологічно чистим і відповідає критеріям європейської якості: не містить формальдегідів, азбесту, фенолів і бутанолу.

Низька вартість експлуатації

Будинки вироблені з використанням ЛСТК, відрізняються стабільністю розмірів, хорошим захистом від впливу температурних, вологих і біологічних і процесів, а також економічністю, довговічністю, а після закінчення терміну експлуатації або на увазі необхідність ремонту капітального не вимагають особливих витрат.

Залишити відповідь