Монтаж опалення дома – Чому саме Ми?

Компанія “СпецМонтажБуд” поставляє на об’єкти від зарубіжних і вітчизняних виробників необхідні для комплексної установки системи опалення екологічно чисті матеріали. Поставки здійснюються за доступними цінами з наданням сертифікатів якості та пакету необхідних документів. Найважливіша ознака затишку і комфортного мікроклімату в приміщеннях – тепло.

Стабільна температура в приміщеннях в холодний сезон створюється насамперед системою опалення. Однак найпотужніше обладнання і надсучасні матеріали не реалізують максимальну тепловіддачу, якщо монтажні роботи будуть виконані непрофесійно, з порушенням елементарних вимог до технології процесу.

Тільки високопрофесійні фахівці здійснять якісну установку опалювальної системи з застосуванням сучасних матеріалів, дотриманням обов’язкових етапів і технологічним виконанням всіх процесів. Опалювальна система складається з теплового генератора, теплопроводу, опалювальних приладів. Замовити монтаж опалення будинку в Харкові, а також отримати всю необхідну інформацію про ціни і застосовуваних матеріалах – Ви зможете зателефонувавши до нас за телефоном: +38 (066) 00 97 222 

 Опалення дома

За умови правильної послідовності з’єднання всіх компонентів система забезпечить оптимальним обігрівом приміщення певної площі. Теплогенератор (зазвичай котел) – це нагрівальний апарат, що поставляє в будівлю через систему теплопроводів тепло, де воно системою опалювальних приладів – регістрами, радіаторами, конвекторами – розподіляється по поверхах і приміщень.

При некоректному монтажі опалювальної системи велика ймовірність великих енерговитрат і не відповідає санітарним нормам температурного режиму в приміщеннях. Планування монтажу опалювальної системи має спиратися на знання про те, що тривалість експлуатаційного терміну системи опалення визначається потужністю котла і залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена. Найбільш затребувані конструкції з полімерних матеріалів – вони відносно недорогі, з тривалістю терміну експлуатації до 25-30 років. Мідна система опалення значно довговічніший, буде служити до 50 років, але вона істотно дорожче полімерного аналога.

Остаточний вибір матеріалів залежить від замовника. Фахівці з монтажу опалювальної системи передують установчі роботи складанням плану, роблять необхідні розрахунки. На основі плану з урахуванням висоти житлового приміщення, площі окремих кімнат, товщини стін підбирається котел відповідної потужності.

При розробці плану враховуються природний або примусовий принципи циркуляції теплоносія системи опалення. Ці умови – основа того, щоб температура не тільки в будівлі в цілому, але і в найвіддаленіших приміщеннях відповідала нормі. Після складання плану і вибору виду палива проектується схема розводки труб, визначається тип радіаторів і їх місце розташування в приміщеннях.

Після закінчення рішення проектних і організаційних питань проводиться закупівля всіх необхідних витратних матеріалів. Висококваліфіковані фахівці компанії “СПЕЦМОНТАЖБУД” недорого і якісно у встановлений замовником термін виконають комплексну розведення систем опалення в житлових і нежитлових приміщеннях. Роботи ведуться «під ключ», з застосуванням необхідного для цього складного процесу професійного обладнання та інструментів.

Залишити відповідь