Чому саме Ми!

Компанія СпецМонтажБуд поставляє за оптимальними цінами матеріали для гідроізоляційних робіт з наданням сертифікатів якості та пакету необхідних документів. Поставки здійснюються від вітчизняних і зарубіжних виробників. Компанія надає послуги в сфері проведення робіт з гідроізоляції цоколя, підвалу, фундаменту, покрівлі, стін, підлог, даху. Замовити гідроізоляцію будинку в Харкові, а також отримати всю необхідну інформацію про ціни і застосовуваних матеріалах Ви зможете зателефонувавши нам по телефону +38 (066) 00 — 97 — 222

Що таке гідроізоляція

Гідроізоляція – це оберігання різних об’єктів від руйнівної дії омиває або фільтрує води. Значні перепади температур, властиві нашому клімату, прискорюють процес руйнування конструкцій. Різка зміна спеки та холоду породжує деформаційні тріщини, в яких може накопичуватися вода. Це обумовлює необхідність захисту будівлі високоякісними гідроізоляційними матеріалами, здатними чинити опір і хімічного впливу зовнішнього середовища, і тиску в декілька атмосфер, і перепаду температур. Захист від проникаючої води підвищує тривалість експлуатації всієї будівлі і його окремих приміщень, що висуває особливі вимоги до вибору гідроізоляційних матеріалів. Критеріями їх якості повинні стати, крім обов’язкової водонепроникності, такі властивості, як механічна міцність, теплостійкість, еластичність.

Гідроізоляція як необхідність

Гідроізоляція – значимий етап будівельних робіт. У будівлі будь-якого призначення необхідний захист стін, підлог, покрівлі якісними гідроізоляційними матеріалами. Основу гідроізоляції покриттів для підлоги складає комплекс робіт, спрямованих на попередження дії надходить ззовні або з підвального приміщення вологи на бетонне або дерев’яне підставу статі. Гідроізоляція оберігає від поступового руйнування і гниття дерев’яні підлоги приміщень з підвищеною вологістю, наприклад, на балконі, в сауні. Безсумнівну користь несе гідроізоляція покриття конструкцій басейнів, залізобетонних стійок. Гідроізоляційний захист потрібна і від ґрунтових вод, що проникають в підвальні приміщення та підземні споруди, і від зовнішнього впливу води на стіни і дах. Таким чином, гідроізоляцією повинні бути надійно захищені всі елементи будівель, починаючи з фундаменту і підвалу і закінчуючи покрівлею. Кріплення гідроізоляційних матеріалів до основи при монтажі повинен бути такої міцності, щоб вони не тільки витримували силу тиску води або не пропускали її в пори основних матеріалів, а й чинили опір іншим високим навантаженням. Якісна гідроізоляція – гарантія тривалої експлуатації будівлі без капітального ремонту. Які пройшли спеціальне навчання бригади компанії “СПЕЦМОНТАЖБУД”, оснащені сучасними інструментами та обладнанням, виконають гідроізоляційні роботи різного рівня складності «під ключ», якісно і за прийнятними цінами. Компанія несе відповідальність за якість реалізованих будівельних матеріалів і наданих послуг. На всі види робіт надається гарантійне обслуговування.

Залишити відповідь