Чому будувати повинні саме ми?

Будівельна компанія «СпецМонтажБуд» виконує будівництво промислових будівель, а також поставляє об’єктів екологічно безпечні закордонні та вітчизняні будматеріали за прийнятними цінами, у яких є всі необхідні документи і сертифікати. Компанія займається будівництвом об’єктів, різних за складністю, якісно і недорого у нас найкраща ціна – зробить будівництво різних за складністю об’єктів в місті Харкові і на решті території України. Ведуться роботи по будівництву житлових і нежитлових будівель, а також зведення виробничих приміщень для різних галузей виробництва. Під час робіт використовується техніка зі спеціальним обладнанням. Будівельні роботи ведуться з подальшим завершенням як зовнішніх, так і внутрішніх опоряджувальних робіт поетапно. Надалі надається гарантія обслуговування даних об’єктів. Компанія пропонує клієнтам будівництво промислових будівель і повний спектр послуг з ремонту і внутрішній обробці виробничих і службових приміщень: складів, цехів, ангарів, терміналів, сто.

Види будівельних та ремонтних робіт:

 • Роботи по вирівнюванню підстави підлог;
 • Ремонтні роботи по посиленню несучих конструкцій і стін;
 • Ремонтні роботи з підсилення фундаментів і підстав;
 • Ремонтні роботи по установці перегородок;
 • Ремонтні роботи по відновленню гідроізоляції у фундаментів, стін, балконів і лоджій;
 • Ремонт по заміні (відновленню) покрівлі;
 • Ремонт по заміні (відновленню) сходів і балконів;
 • Ремонт по відновленню оздоблювальних покриттів;
 • Ремонт для посилення і заміні перекриттів;
 • Ремонт фасадів приміщень з утепленням;
 • Ремонт по заміні віконних і дверних прорізів;
 • Роботи з демонтажу перепланування;
 • Роботи з електромонтажу;
 • Укладання керамічної плитки; Ремонт стель;
 • Внутрішні оздоблювальні роботи приміщень;
 • Ремонт по заміні внутрішньої і зовнішньої інженерної комунікації, слабкострумових мереж

Будівництво промислових будівель і споруд

Фахівці компанії також виконують реконструкцію та перепланування виробничих цехів і будівель, облицювання фасадів будівель і ремонт покрівлі. У виробничих приміщень певна специфіка в експлуатації. Дуже часто вони більше за інших піддаються впливу атмосферного середовища, підвищеної вологості, всяким видам механічної вібрації, температурних перепадів. Швидкий знос будинків неминуче призводить до поступового руйнування стін і перекриттів, а це, в свою чергу, може створити загрозу життю та здоров’ю працівників і може зіпсувати якість продукції, що випускається. Тому своєчасне проведення ремонтних, оздоблювальних, будівельних, проектувальних робіт і перепланування виробничих приміщень дає гарантію високої збереження будівель і дозволить значно продовжити термін їх експлуатації. Крім цього, фірма пропонує своїм клієнтам послуги з проектування, будівництва, перепланування, ремонту і обробці виробничих приміщень.

Фахівці компанії підберуть для Вас підходящі варіанти часткового косметичного або капітального ремонту, з урахуванням Ваших побажань, результати ремонту надовго збережуться. Фірма погодить терміни і графіки в ремонтних і оздоблювальних робіт у виробничих цехах, щоб можна було забезпечити мінімальне простоювання виробничих процесів. Високий професіоналізм досвідчених фахівців фірми, що виконують такі складні ремонтні роботи з використанням спеціальної техніки, застосовуючи найсучасніші технології, доброзичливі і взаємовигідні відносини з представниками фірми субпідрядників і дилерами постачальниками будматеріалів дозволяють провести ремонтні роботи по реконструкції приміщень без зупинки виробничого і технологічного процесу.

Ми даємо гарантію завершення робіт вчасно, в короткі терміни і з високою якістю. Як правило, зробити ремонт в виробничих приміщеннях дуже складно з-за труднощів, які вимагають чіткого дотримання заходів по техніці безпеки і застосування спеціальних будівельних матеріалів і техніки. Цехи, склади, термінали це не квартири, не вдома і навіть не офіси. Тут треба застосувати спеціальні навички в ремонтних і оздоблювальних роботах, потрібні спеціальні будматеріали, техніка, що дозволяє виконувати роботи при різній висоті перекриттів. Ремонтом будівель, їх внутрішньою обробкою, проектуванням, будівництвом і переплануванням повинні займатися фахівці. Тому тут самостійно або силами маленьких будівельних бригад не можна провести такі види робіт.

У фахівців компанії «СпецМонтажБуд» є багатий досвід в ремонтних і оздоблювальних робіт у виробничих будівлях і приміщеннях, проведення в них будівельних робіт. При цьому вони виконують всі види робіт проектування, монтажу, технічного обслуговування, ремонту і демонтажу зовнішніх і внутрішніх інженерних комунікацій.

Залишити відповідь