Чому будувати повинні саме Ми?

Наша компанія з легкістю поставить на будь-який обраний замовником об’єкт всі необхідні для роботи матеріали як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Вартість матеріалів порівняно невисока, їх якість підтверджують сертифікати та інші необхідні документи. Крім того, наша компанія зводить об’єкти будь-якої складності по всіх регіонах України, їх можна побачити і в Харкові. Ми будуємо під ключ житлові та нежитлові приміщення, наприклад, російські лазні. При будівництві кожного об’єкта використовується професійне обладнання, задіяна вся необхідна техніка.

Крім того ми на своїх об’єктах обов’язково проводить всі види оздоблювальних робіт: і зовнішні, і внутрішні, надаючи замовникам гарантійне обслуговування об’єктів. Особливості будівництва російської лазні це не проста справа, як може здатися спочатку, при будівництві потрібно врахувати різноманітні технічні особливості. Будівництво російської лазні проводиться строго з бруса, або струганого колоди та іншої деревини.

 Проект лазні

Ми пропонуємо вам різноманітні послуги з проектування та будівництва російської лазні: З особливою увагою ми проектуємо системи електропостачання, пожежогасіння, вентиляції. Саме тому до наших об’єктів органи госcпожежанагляду ніколи не пред’являють претензій. Якщо ми працюємо над комплексом будівель, то всі вони витримані в єдиному стилі. І лазня, і дачну ділянку, і котедж і всі інші приміщення завжди будуть оформлені в рамках проекту.

 Будівництво російської лазні включає в себе такі етапи:

 1. Будівництво печі. У російській лазні, на відміну від фінської сауни, є піч-кам’янка (цегляна піч) – досить складний інженерно-технічний об’єкт. Вона проектується відповідно до параметрів лазні та побажаннями замовника. Кладку печі виробляє пічник-професіонал.
 2. Пристрій димоходу. Виходячи з умов і побажань замовника він може бути двоконтурним з нержавіючої сталі і виконаний у формі корінний або надсадний цегляної труби або керамічним – зібраним з керамічних блоків.
 3. Безпосереднє будівництво приміщення лазні, або парної. Теплому повітрю в парній потрібно розподілятися рівномірно. Для цього необхідно ретельно розробити і правильно встановити системи тепло- і пароізоляції, продумати способи вентиляції приміщення. Лави й полки планується розташовувати з урахуванням комфорту розміщення парильників.
 4. Оздоблення лазні. Парна може бути обшита зсередини дерев’яною вагонкою, яка має ароматичні властивості. Можлива установка різних варіантів освітлення: кутових, настінних світильників і світлових трубок за під спіннікамі, підсвічування стелі.

 Будівництво лазні спектр послуг нашої компанії

 • Архітектурне проектування;
 • Виготовлення зрубу лазні;
 • Збірка зрубу на ділянці замовника;
 • Підготовка фундаменту;
 • Установка на готовий фундамент зрубу лазні;
 • Доставка необхідних матеріалів;
 • Будівництво російської лазні під ключ;
 • Виготовлення та монтаж кроквяної системи;
 • Решетування даху рубаною лазні, виконання фронтонів;
 • Виготовлення та встановлення статевих і стельових балок.

 

Залишити відповідь